Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (карта)

  Артикул: 4572
  Ширина: 600 Высота: 365
  ДВП 2.8мм - 143 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 187 грн.
  0 грн.

  Важливою складовою оформлення будь-якої класної кімнати може стати наш стенд «Державна символіка України (карта)». На сьогодні цей посібник має не лише важливе інформаційне, але й виховне значення. За його допомогою можна розповісти учням про державницьку ідею, яка сприяла формуванню території країни, а також про важкий, але героїчний період її сучасної історії.

  Товари на допомогу педагогам

  Це – кольорова політична мапа нашої держави розміром 600 х 365 мм. Кожна область виділена своїм кольором, також чітко вказуються назви обласних центрів. Ми використовуємо кращі матеріали й сучасну техніку, тому кольори зберігаються і при тривалому використанні посібника.

  Завжди вигідні пропозиції для вітчизняних закладів освіти

  Купуйте стенд «Державна символіка України (карта)» на сайті фірми. Ми переконані, що вам сподобається його європейська якість, функціональність і надійність.