Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (прапор)

  Артикул: 4544
  Ширина: 750 Высота: 270
  ДВП 2.8мм - 137 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 182 грн.
  0 грн.

  Для оформлення куточка патріотичного виховання в сучасній школі необхідні посібники із зображенням національних символів держави. Саме тому стенд «Державна символіка України (прапор)» користується популярністю серед замовників. Їх приваблює відмінна якість товару. Його можна використовувати у приміщеннях класних кімнат, а також у містах масового знаходження учнів і вчителів.

  Різноманітні товари для провідних шкіл

  Це – фігурно вирізане полотно (750 х 270 мм) з ДВП чи пластику. Центральне зображення Герба поєднується з національним Прапором країни. Широкоформатний друк дозволяє якісно передати кольори й надовго зберегти їхню яскравість.

  Онлайн-крамниця «СтендЮА»: економте час і кошти

  Придбавши у нас стенд «Державна символіка України (прапор)», ви гарантовано зробите вигідне замовлення. При цьому отримаєте товар європейського рівня, виготовлений топ-виробником.