Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (синій контур)

  Артикул: 4550
  Ширина: Высота:
  ДВП 2.8мм - 259 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 307 грн.
  0 грн.

  Пропонуємо вам звернути увагу на стенд «Державна символіка України (синій контур)». Адже з його допомогою діти дізнаються більше не тільки про рідну країну, але й про своє місто. Державницька символіка – невід’ємна частина історії й сьогодення населеного пункту. Така поінформованість сприяє вихованню школярів свідомими громадянами.

  Найвигідніші пропозиції для закладів освіти

  Візуально це – набір із 4 стендів, оформлених як сторінки книги (кожен 250 х 385 мм). На них дзеркально розташовані герби, прапори й гімни країни й міста. Для оформлення використані національні кольори держави.

  Наочність для патріотичного виховання в школі

  Замовникам стенд Державна символіка України (синій контур) подобається своєю найвищою якістю. Адже це – гарантія довгого терміну використання, надійності та зручності. До його переваг також належать мінімальний термін виготовлення й доставки.