Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (синій контур)

  Артикул: 4562
  Ширина: 250 Высота: 385
  ДВП 2.8мм - 154 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 186 грн.
  0 грн.

  До переваг стенду «Державна символіка України (синій контур)» належать його оригінальне оформлення й компактне розташування важливої інформації. Сама форма – у вигляді розкритої книги – допомагає йому органічно вписатися в інтер’єр закладу освіти. А написи, що супроводжують ілюстрації, допоможуть читачам засвоїти чи поновити в пам’яті важливу інформацію.

  Посібники набудь-який смак від нашої фірми

  Візуально посібник (розмір 250 х 385 мм) поділений на дві частин – «книжкові розвороти». На них розміщені зображення гербів країни й міста, тексту Гімну й Прапора держави. Сам стенд оформлений у національних – синьо-жовтих тонах.

  Наша онлайн-крамниця – завжди вигідні покупки

  Наш стенд «Державна символіка України (синій контур)» відповідає міжнародним стандартам якості. Усі його кольори, завдяки якісному друку, на довгий час зберігають свою насиченість і на ДВП, і на пластику.