Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Комплект стендів Осередки для НУШ

Артикул: 23167
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 473 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 554 грн.
0 грн.

Серед ключових позицій реалізації освітньої реформи в Україні – увага до інтер’єру сучасної школи. Осередки нуш – їх виокремлення, маркування й відповідне стилістичне облаштування – визначальна особливість правильного оформлення класного приміщення.

Співробітники фірми «Стенд.Ua» подбали про те, щоб освітяни отримали стильно оформлений набір стендів осередки для НУШ, що позначають такі зони-осередки:

 1. Для відпочинку;
 2. Для школяра;
 3. Для вчителя;
 4. Для творчості;
 5. Місце для читайлика;
 6. Для навчально-пізнавальної діяльності;
 7. Тематичний;
 8. Юного дослідника.

Стенди нуш осередки: мальовниче оформлення та вища якість

Увазі українських освітян пропонується набір із 8 однакових за розміром стендів (330 х 220 мм). Усі вони мають однакову оригінальну фігурно вирізану форму, що скидається на хмаринку. Кожна одиниця товару містить назву певної зони, виконану літерами у веселкових кольорах, які вдало візуально перегукуються з облямівкою та райдугою як частиною малюнку.

Для того, щоб купити осередки НУШ, знадобиться всього кілька хвилин. Виробники продукції подбали про зручний інтерфейс інтернет-крамниці, а також про можливість здійснити замовлення товару телефоном. При цьому можна проконсультуватись із менеджером фірми, дізнатися про переваги таких матеріалів, як пластик чи ДВП. З цих позицій покупець обирає при замовленні товару, також він може внести зміни до дизайну стендів.

Варто врахувати, що осередки нуш картинки зберігають насиченість і яскравість кольорів, що не тьмянішають упродовж довгого часу, при друці на будь-якому матеріалі.

Дітей особливо приваблює те, що зображення на наочних посібниках схожі на ілюстрації до дитячих книг. Їхні ровесники, з якими малечі легко асоціювати себе, граються, навчаються, читають, експериментують, пізнають світ. І це – на фоні мальовничого різнобарвного пейзажу.

Найкращі наочні посібники для сучасних освітян

Крім власне інформування про призначення кожної зони приміщення класу, така наочність стане справжньою прикрасою приміщення. Вона подобається дітям і дорослим, нагадує школярам, що перебування в школі – захопливо, весело й корисно.

До переваг цієї позиції товару, які подобаються педагогам, належать їхня функціональність, ергономічність і тривалий термін використання. Вони відповідають усім вимогам, що висуваються до наочних посібників.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби