Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Члени речення

Артикул: 12767
Ширина: 540 Высота: 720

ДВП 2.8мм - 335 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 414 грн.
0 грн.

Оригінально й ошатно оформлені стенди з української мови від фірми «Стенд.Ua» стануть надійною опорою для учнів під час формування їхньої мовної компетенції. Володіння учнями державною мовою на високому рівні – одна з провідних задач, вирішення яких на сьогодні вимагають від НУШ. Тож до вибору наочних посібників, розміщених у мовному кабінеті, освітянам варто підійти з усією відповідальністю.

До переваг цього стенда належать:

 1. Гармонійне поєднання змісту й художнього оформлення;
 2. Інформаційна насиченість посібника;
 3. Чітке, лаконічне й послідовне викладення матеріалу;
 4. Можливість послідовно використовувати таблицю члени речення в початкових, середніх і старших класах.

Крім того, посібник подає структуровані знання не лише з власне будови речення, але й нагадує учням назви частин мови та питання, за допомогою яких можна визначити, до якої категорії належить певне слово. Він також буде корисним школярам під час вивчення розділу «будова слова». За його допомогою діти швидше засвоять, як правильно позначати під час розбору частини слова.

Стенд будова речення – для плідного вивчення мови

Цей посібник, завдяки продуманому оригінальному дизайну, стане окрасою будь-якого класу й водночас – ефективним помічником вчителя й учнів. На приємному блакитному фоні яскраво вирізняються білі квадрати – тематичні блоки. Використання червоного заголовка й підзаголовка та темно-синьої облямівки гарантовано приверне увагу до змісту.

Розмір – 540х720 мм – дозволяє вільно розмістити всю потрібну інформацію, використати чіткий шрифт і значний розмір літер. Широкоформатний друк дозволяє чітко позначити як на посібнику з пластиковою основою, так і на стенді із ДВП, графічні позначення в блоках «частини речення» і «будова слова».

Інформаційний складник вдало доповнений художніми елементами – польовим квітами-символами України, візерунками, характерними для вишиванок, блакитно-жовтою стрічкою.

Співпраця зі «Стенд.Ua»: ефективно, вигідно, просто

Педагоги з багатьох провідних вітчизняних закладів освіти переконалися на власному досвіді в доцільності співпраці з топ-виробником наочних посібників.

Так, при замовленні стенду головні та другорядні частини речення ви гарантовано отримаєте покупку вже за кілька днів в найближчому відділенні «Нова пошта». Й лише після цього сплатите за потрібний вам товар.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби