Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Дошка пошани для батьків

Артикул: 24974
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 452 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 587 грн.
0 грн.

У плідній взаємодії родичів дітей і педколективу дитсадка особлива роль відводиться стенду дошка пошани. Тільки разом дорослі учасники виховного процесу можуть створити умови для щасливого та плідного перебування дошкільнят у дитсадку. Тому настільки важливо залучити рідних малюків до їхнього навчання й виховання.

У кожній групі дитсадка обов’язково знайдуться батьки з активною життєвою позицією. Вони – незмінні помічники педагогів у проведенні заходів та їхні ініціатори. Дошка пошани, придбати яку можна на сайті «Склад стендів» стане чудовим способом порадувати батьківський актив.

За її допомогою можна:

 1. Висловити їм всю глибину подяки за постійну участь у житті дитячого колективу;
 2. Показати, наскільки цих людей цінують вихователі й керівництво дитсадка;
 3. Заохотити як самих нагороджених, так й інших батьків до активної діяльності в майбутньому.

Відмінна якість товарів для вашого дитсадка

Ця дошка пошани, купити яку можна в представників фірми «Стенд.ЮА», вдало впишеться в будь-який інтер’єр групи. Ретельний підбір кольорів і ергономічне розташування пластикових кишень надають її дизайну привабливість й одночасно практичність.

Це – прямокутник (на основі з пластику або ДВП) із ледь закругленими кутами. На майданчику розміром 800х550 мм у два ряди вертикально розташовані прозорі кишеньки (розміром 10х15). Вони призначені для фотографій, а під кожною з них – пластикова комірка (10х4) для підпису із зазначенням імен та прізвищ тих, чиї фото прикрашають стенд.

В оформленні використані кольори Національного Прапора: блакитний як основний і жовтий у лівому верхньому й правому нижньому кутках. Для заголовка обраний синій колір, так само, як і для лінії по краю.

Дошка пошани в школі та в дошкільному закладі освіти

Серед інформаційних куточків в онлайн-крамниці фірми «Стенд.ЮА» існує чимало варіантів оформлення почесних дощок для освітніх закладів. Тут кожен замовник може обрати на свій смак той варіант, який найбільш відповідає потребам його класу чи дитячої групи.

І якщо в дитсадку часто так заохочують і нагороджують дорослих – батьків і власне вихователів, то у школі таким чином відзначають і педагогів, і школярів. Ці відмінності враховуються при розробці дизайну. Тож кожен заклад має вибір інфо-майданчика, де розміщують світлини кращих, аби подякувати їм і заохотити до подальшого вдосконалення.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби