Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Правила нашого класу

Артикул: 25652
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 164 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 219 грн.
0 грн.

Серед важливих завдань педагога в початковій школі – не лише допомогти дітям засвоїти певний обсяг інформації. Також він має навчити учнів вчитися, налагодити в класі плідну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу. Й сучасні стенди для школи нуш, придбані на сайті топвиробника, стають надійними помічниками у виконанні цього важливого завдання.

Так, дуже важливо від самого початку перебування дітей у школі, ознайомити їх із правилами, за якими живе клас. Саме тому на видному місці в навчальному приміщені розташовують даний стенд. Він допомагає школярикам:

 1. Розуміти, як саме вони мають поводитись у закладі освіти;
 2. Навчатися легко й радісно;
 3. Будувати взаємовигідні стосунки з ровесниками тощо.

Стенд правила класу – алгоритм щасливого навчання

На білому прямокутнику з пластику чи ДВП розміром 400х500 мм за допомогою оракалової плівки нанесено повноформатне кольорове зображення. Це – власне назва та 9 коротких правил-вказівок, для яких обрали різні друковані й прописні шрифти. Їх об’єднує манера виконання: самі літери білі з контурами всіх кольорів веселок.

Кожен напис супроводжується яскравим малюнком, що пояснює його (Замріяне чорне кошеня біля «Фантазуй», збільшуване скло біля «Досліджуй світ», червоне яблуко біля «Поділися» тощо).

Наочність для учнів і вчителів Нової української школи

Стенд правила класу нуш щоденно знаходитиметься перед очима в молодших школярів. Він допоможе дітлахам дотримуватись правильної лінії поведінки, створюючи доброзичливу атмосферу в класі, де всім буде комфортно, цікаво та весело.

Креативний дизайн допоможе йому вдало вписатися в інтер’єр кабінету та стати його прикрасою. За потреби вчителі можуть внести в макет посібника правки, щоб він ідеально пасував до іншої наочності.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби