Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Таблиця множення

Артикул: 18141
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 266 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 347 грн.
0 грн.

При оформленні сучасного класу вчителі прискіпливо обирають кожен стенд для школи. Вподобаний ними наочний посібник має відповідати відразу кільком критеріям:

 1. Поєднувати відмінну якість і доступну ціну;
 2. Сприяти ефективному навчанню;
 3. Гармонійно вписуватись в оформлення класу.

Усім цим критеріям відповідає таблиця множення – посібник, створений представниками фірми «Стенд.Ua». Завдяки гармонійному та лаконічному оформленню, він допоможе зосередити увагу на головному – рядках із прикладами математичної дії. Це – надійний помічник школярів в опануванні основ математики, що важливо при закладанні фундаменту майбутніх знань.

Стенд таблиця множення: ефективність в оформленні й використанні

Фоном для прямокутної площини із заокругленими кутками (700х500 мм) обрано насичено блакитний колір унизу. Поступово він світлішає, а верхній край прямокутника вже білий. Тому на ньому чітко виділяється темно-синя назва, що перегукується з блакитною облямівкою. Між 8 білими прямокутниками, на яких розміщені приклади від множення на 2 до 9, яскравими акцентами виділяються різнобарвні олівці, маркери, лінійки тощо.

Завдяки широкоформатному друку, табличка множення однаково святково й привабливо виглядатиме на основі з пластику чи з ДВП.

Найвигідніші пропозиції для українських закладів освіти

Цей посібник належить до категорії обов’язкових у будь-якому класі початкової школи. Тому так важливо, що представники фірми «Стенд.Ua» подбали про його доступність для всіх шкіл України й незмінно високу якість.

За бажання стенд таблиця множення купити з вигодою, варто замовити його у лідера виробництва. Ви отримаєте покупку «Новою поштою» з постоплатою в найбільш стислий термін у будь-якому вказаному вами поштовому відділенні.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби