Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд для бібліотеки Бібліотечний вісник

  Артикул: 4706
  Ширина: 1100 Высота: 600
  ДВП 2.8мм - 352 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 469 грн.
  0 грн.

  Необхідним елементом оформлення приміщення є стенд для бібліотеки «Бібліотечний вісник». При його створенні ми подбали про інформаційну насиченість площі й про вибір приємних і водночас яскравих кольорів. Адже він має гарантовано привертати увагу всіх присутніх у книгозбірні.

  Функціональність і надійність нашого стенду

  На горизонтальному стенді (ширина 1100, висота 600) розміщено 4 пластикові кишені А4. Їхнє розташування й перехід від червоного до жовтого кольору дозволить візуально виділити важливу інформацію. При друці на ДВП і на пластику зберігається яскравість як фону, так і заголовку й елементів оформлення.

  Купуйте найкращі стенди за вигідними цінами

  Більш ніж десятирічне успішне перебування на вітчизняному ринку товарів забезпечене не лише продуманою фінансовою політикою фірми. Ми дбаємо про те, аби вся продукція відповідала міжнародним стандартам якості.